Blog

Odvolání ředitele Lesů ČR

12.05.2018

Vláda se snaží udělat populistické divadelní představení "padají hlavy" a ukrýt tak své chyby za chyby druhých. Kůrovcová kalamita začala v Jeseníkách již před 5 lety, o šíření kůrovce ve spojitosti s úbytkem hladiny podzemních vod a přenechání hospodaření ve státních lesích soukromým firmám kontrolovaných soukromými firmami formou státních zakázek a omezení vlivu odborníků z řad lesníků na hospodaření ve státních lesích, zemědělských podnicích, se mluví od doby, kdy Ministerstvo zemědělství v roce 1992 začalo rušit systém přímého lesního hospodářství a rozprodávat majetek lesů ČR v čemž pokračují všechna následující Ministerstva zemědělství . Soukromé firmy nakupují dřevo od ministerstva zemědělství velmi levně a prodávají draho. Stejně jako, nerostné suroviny, vodu, neobnovitelnou devonskou vodu čerpanou z hlubin země v pitné kvalitě, 1m3 vody nakupují firmy přeprodávající vodu za Korunu a deset haléřů. Ministerstva zemědělství současná i všechna minulá rozprodala státní zemědělskou půdu soukromým firmám podnikajícím v zemědělství, stejně jako poslala ke dnu podnik Jihomoravské pivovary, čímž uvolnila trh firmě Heineken.
Je třeba přestat věřit lidem, kteří hájí zájmy svých firem, nebo firem, které jim dopomohly k ministerským postům. Dříve, než jejich touha po zisku znemožní život v oblasti vymezené hranicí České republiky, Evropy, planety země.
Jsme neoddělitelnou součástí přírody, je třeba ji hájit, chránit, umožnit jí se obnovovat, neboť pouze díky přírodě můžeme být svobodnými. Příroda nám poskytuje vše potřebné k životu. Je to povinností každého občana České republiky vyplouvající z legislativy ČR a odkazem prvního ministra životního prostředí pana Vavrouška.
Je třeba přestat věřit hercům v oblecích na ministerských postech, kteří nám dali supermarkety a vzali vodu, půdu, lesy, a z přírody udělali otroka.
Jsme neoddělitelnou součástí přírody.
S pozdravem a přáním pokojného dne za spolek Ekologická organizace PagoPago Josef Čermák

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Vybrané články

Městské biokoridory

26.10.2015

1/1
Please reload

Archiv
Please reload

Podepište se
  • Grey Facebook Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now